* English  |  * Français  |  * Português

Za sva pitanja i informacije možete nas kontaktirati na office@nbgteam.com a mi ćemo se Vam odgovoriti brzo.

Tim

Tim je osnovan 2002 godine. Danas posedujemo veliko iskustvo i u mogućnosti smo da razvijemo web i desktop aplikacije različitih nivoa kompleksnosti, primenom raznovrsnih tehnologija. Naš tim trenutno broji 8 stalnih članova. Dodatni deo tima čine i mnogobrojni spoljni saradnici iz raznih oblasti zavisno od potreba pojedinih projekata.

Želimo da istaknemo da stalni članovi nbgteam-a, pored posvećenosti ovoj oblasti, poseduju i mnogobrojne sertifikate kao i fakultetske diplome iz oblasti Grafičkog Dizajna, Kompjuterskog Inžinjeringa, Marketinga i Ekonomije.

Specijalizovali smo se za izradu profesionalno dizajniranih, kvalitetnih i brzih Internet prezentacija i aplikacija, različitih nivoa kompleksnosti. Mi pratimo razvoj novih tehnologija i alata, dizajn i marketing trendove.

Mi tražimo otvorenu komunikaciju sa našim klijentima, precizne i poštene dogovore. Naša filozofija je dopadljiv, kvalitetan i koristan proizvod - zadovoljan klijent - dugoročna saradnja .

Goran Cvijetić

Pozicija: Generalni Menadžer

Aktivnosti: Projekt Menadžment , Flash Animacije i ActionScript programiranje

Obrazovanje: Diplomirani ekonomista - smer kompjuterski inžinjering

Email: goran@nbgteam.com

Slavko Pejović

Pozicija: Projekt Menadžer

Aktivnosti: Vođenje i definisanje projekata, Internet Marketing, SEO optimizacija

Obrazovanje: Diplomirani inženjer telekomunikacija

Email: slavko.pejovic@nbgteam.com

Radovan Cvijetić

Pozicija: Menadžer Prodaje

Aktivnosti: Zastupnik prodaje za englesko govorno područje

Obrazovanje: Ekonomija i marketing

Email: radovan@nbgteam.com

Andrea Zdravković

Pozicija: Web Grafički Dizajner

Aktivnosti: Grafički dizajn, HTML i CSS

Obrazovanje: Diplomirani inženjer za pejzažnu arhitekturu

Email: andrea@nbgteam.com

Nikola Milović

Pozicija: Programer

Aktivnosti: PHP, Java Script, Web Aplikacije

Obrazovanje: Elektrotehnički fakultet

Email: nikola@nbgteam.com

Dragan Nedeljković

Position: Frontend web developer

Responsibilities: Web dizajn - HTML, CSS, JavaScripts, JQuery

Education: Inženjer elektrotehnike za računarsku tehniku

Email: dragan@nbgteam.com

Danijela Vučić

Pozicija: Projekt Menadžer

Aktivnosti: Vođenje i definisanje projekata, Internet Marketing, Sales Menadžer

Obrazovanje: Diplomirani inženjer informatike

Email: danijela@nbgteam.com

Branka Stanić

Pozicija: Programer

Aktivnosti: PHP, Java Script, Web Aplikacije

Obrazovanje: FON - Informacione Tehnologije

Email: branka@nbgteam.com

Petar Stanić

Pozicija: Marketing Menadžer

Aktivnosti: Prodaja i prezentacija za portugalsko govorno područje

Obrazovanje: Sportski Menadžment

Email: petar@nbgteam.com

Nenad Sjekloća

Pozicija: Savetnik za Multimedije

Aktivnosti: Konsalting i Profesionalna Fotografija

Obrazovanje: Kreativna Fotografija

Email: nenad@nbgteam.com